Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Skrót ofert
mBank / Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
  • Kredyt:  50 000 PLN / 60 miesięcy
  • Wysokość raty:  973.51 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie:  6.48 % / w skali roku
  • Prowizja:  4.50 % / jednorazowa
Przejdź dalej
Miesięczny koszt obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 973.51  PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest zmienne. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.


W przypadku kredytu bez ubezpieczenia oprocentowanie jest wyższe o 1 pkt proc.
Oprocentowanie nominalne 4.39  %
Oprocentowanie rzeczywiste 6.48  %
Prowizja 4.50  %
Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00  PLN W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim)
Ubezpieczenie 0.22  % Koszt nieobowiązkowego ubezpieczenia to 0,218% x saldo kredytu samochodowego. Podane w tym przykładzie koszty spłaty dotyczą kredytu z ubezpieczeniem.
Rodzaj zabezpieczenia   Zabezpieczenie kredytu stanowi przewłaszczenie 49% wartości samochodu na rzecz banku oraz cesja z ubezpieczenia AC
Dodatkowe informacje
Maksymalna kwota kredytu to aż 450 tys. zł
Minimalna kwota kredytu to 5 tys. zł
Obniżka oprocentowania (zastosowana w podanym przykładzie) dostępna jest po przystąpieniu do ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń

Plusy i minusy

plus

plus

plus

Ocena klientow 0/6

Oferta

Przejdź dalej

Udostępniona Państwu porównywarka finansowa to narzędzie, które służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. To nie jest kolejny portal finansowy z szeregiem informacji prasowych i dziennikarskich sensacji. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Czy kredyt Rodzina na swoim jeszcze istnieje?