Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Skrót ofert
Inbank / Kredyt samochodowy
  • Kredyt:  50 000 PLN / 60 miesięcy
  • Wysokość raty:  1 059.01 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie:  10.32 % / w skali roku
  • Prowizja:  6.99 % / jednorazowa
Przejdź dalej
Miesięczny koszt obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 1 059.01  PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania.
Oprocentowanie nominalne 6.99  %
Oprocentowanie rzeczywiste 10.32  %
Prowizja 6.99  % Prowizja od 6,99%
Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00  PLN W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim)
Ubezpieczenie 0.00  % Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane, ale jego wykupienie pozwala na obniżenie prowizji od wskazanej w przykładzie o 2 punkty procentowe
Rodzaj zabezpieczenia   Kredyt bez zabezpieczenia: bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczenia na samochodzie. Brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, brak cesji praw z ubezpieczenia. Wystarczy dostarczyć w ciągu 30 dni od zawarcia Umowy Kredytu: a. kopii faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo b. kopii umowy sprzedaży pojazdu oraz kopii dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych
Dodatkowe informacje
Brak wymogu ustanawiania zabezpieczeń na pojeździe
Kredyt dostępny w 100% on-line
Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu
Wstepna decyzja kredytowa w kilka sekund

Plusy i minusy

plus

plus

plus

plus

Ocena klientow 0/6

Oferta

Przejdź dalej

Udostępniona Państwu porównywarka finansowa to narzędzie, które służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. To nie jest kolejny portal finansowy z szeregiem informacji prasowych i dziennikarskich sensacji. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Czy kredyt Rodzina na swoim jeszcze istnieje?