Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Szczegóły oferty
Toyota Bank
Toyota Bank

Linia w Rachunku

Kredyt
10 000.00 PLN / 12 miesięcy
Marża banku
negocjowana
Prowizja
0.00 PLN
Przejdź dalej
Ocena klientów ------
Opis oferty Komentarze
Maksymalna kwota kredytu negocjowana Minimalna kwota kredytu wynosi 5 000. Maksymalna wartość jest indywidualnie negocjowana.
Minimalny okres prowadzenia firmy 12 miesięcy Minimalny okres działania firmy to 12 miesięcy.
Przeznaczenie kredytu   Kredyt jest wykorzystywany w celu zwiększenia płynności finansowej, płatności faktur i rozliczania kosztów związanych z bieżącą działalnością.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu   Z kredytu mogą skorzystać osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego.
Koszty kredytu Komentarze
Minimalna marża banku negocjowana Oprocentowanie jest indywidualnie i wynosi od 5% do 10% Oprocentowanie kredytu składa się z WIBORU 1M oraz marży banku, która negocjowana jest indywidualnie.
Oprocentowanie nominalne
Oprocentowanie rzeczywiste
miesięczna rata
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 100.00 PLN Prowizja przygotowawcza wynosi 100zł
Prowizja przygotowawcza 0.00 PLN bank nie pobiera prowizji
Prowizja od niewykorzystanych środków 0.00 % Bank nie pobiera prowizji od niewykorzystanych środków.
Wcześniejsza spłata 0.00 % Brak opłat za wcześniejszą spłatę limitu.
Dodatkowe informacje Komentarze
Podstawa przyznania kredytu Zaświadczenie Zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu ZUS i US wymagane są do uruchomienia Linii kredytowej. Ważność zaświadczeń: 1 miesiąc
Zabezpieczenie kredytu Nie W szczególnych przypadkach wymagane jest zabezpieczenie. Może mieć ono formę aktywów trwałych, które bank zaakceptuje jako satysfakcjonujące.
Odnawialny Tak  
Ubezpieczenie kredytu Nie Ubezpieczenie nie jest wymagane.
Forma prowadzenia rozliczeń z US   Bank akceptuje wszystkie formy rozliczeń z Urzędem Skarbowym.
Plusy oferty Minusy oferty
Kredyt już od 5 000 zł
Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie
Kredyt dostępny bez zabezpieczeń
Udostępniona Państwu porównywarka finansowa to narzędzie, które służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. To nie jest kolejny portal finansowy z szeregiem informacji prasowych i dziennikarskich sensacji. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Czy kredyt Rodzina na swoim jeszcze istnieje?